Keresés

Részletes keresés

Nagy-Imre Creative Commons License 2015-09-30 15:35:18 4689

450-ért vitte egy jó hízlalós barátom.. De amennyit már esznek,örültem, hogy el tudtam adni őket. 

A hozzászólás:
d4y Creative Commons License 2015-09-28 19:39:57 4688

Szia!
Mennyiért adtad, ha szabad megkérdeznem?

Előzmény:
Nagy-Imre Creative Commons License 2015-09-28 18:31:09 4687

Van mondjuk "kifutójuk", tényleg nehezen fértek volna el,de ma új gazdára találtak:),átlag 23 kg-osak voltak előhasú anyától.. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!