|
|
|
|
 |
ppcsaba
2016-03-03 09:03:07
|
5989
|
Keresel még fehér tollú néma kacsákat?
|
|
A hozzászólás:
 |
Pálinkás Alex
2015-09-26 18:14:59
|
5976
|
Elfelejtettem mondani, hogy gácsér is és tojó is szóba jöhet , mert egy nagyon szép gácsérom van, és meghagynám magnak, s most keresem neki a 3-4 hárem tojó hölgyeket.
A tojóknak meg az új gácsér lovagot.
Nyíregyházán, vagy Debrecenben járó kacsabarátok bármilyen szép kacsával kereshetnek, mert a csirke és a disznó helyett a kacsa tartás mellett tettem le a voksom.
Nagy udvaron és fedett téglaépítésű épületben minden jószág jól érezi nálam magát. A nyulak is az udvaron futkároztak. Mobil fűnyíróm volt, de sajnos tarra nyírták. Most idén a kacsa csipegi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|