Keresés

Részletes keresés

juhosttt Creative Commons License 2015-09-26 22:01:43 5977

Szállítani nem tudok, az autóba nem teszek kacsát. (ki lett vixolva, még1x nem teszek bele állatot)
Szóval el kell jönni érte.
Vannak tavasziak, ezek már majdnem ivar érettek, vannak nyár közepei és nyár végiek is. Van pár egész fiatal néhány hetes is, de azok az idő függvényében fogynak elfele, mert a kutya megfijalt és neki is enni kell. Meghirdettem már többször is neten, de senki nem kereste. Én meg nem fogom bezárni és 6000 ft-os tengerivel etetni...

A hozzászólás:
Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-26 18:04:56 5975

Nekem most jelenleg fehér tollú néma kacsára lenne szükségem. Egy-két kis tarka rész nem gond, de szép fehér kacsa kellene a tollazata miatt. (párnaként év tizedekig emlékezni fogunk rájuk)

 

Írtad, hogy milyen kacsáid vannak. Milyen idősek, mennyiért gondoltad?

Jársz-e Nyíregyházán a közeljövőben?

 

Előzmény:
juhosttt Creative Commons License 2015-09-25 22:17:37 5972

Nyírcsaholy esetleg? (Mátészalka mellett). Nekem is van még pár eladó kacsa. Kékek, buffok, barnák. Vegyes korosztály.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!