Keresés

Részletes keresés

Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-26 17:58:04 5974

Nekem Egerszalók is kiesik.

Néha-néha járok Budapestre kocsival is. Gyömrő nincs messze Pestről nézve. 

De ezt úgy kell megoldani, hogy utána egyből hazafele veszem az irányt a kacsákkal.

 

Sajnos nincs Vilmos körtém. A gyümölcsök jelentős része már folyékony formában vannak, vagy várják az átalakulást.  :)

 

De biztos vagyok benne, hogy megtaláljuk a közös nevezőt.

A hozzászólás:
kramoto Creative Commons License 2015-09-26 12:44:35 5973

Félútig elviszem, mert Egerszalókra  azért havonta-kéthavonta elszaladunk:)))))

 

Esetleg szép egészséges Vilmoskörte lehet cserealp, mármint gyümölcs formában:)))

Előzmény:
Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-25 17:04:32 5971

Huha! Gyömrőn laksz? Megoldjuk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!