|
|
|
|
 |
Pálinkás Alex
2015-09-26 17:58:04
|
5974
|
Nekem Egerszalók is kiesik.
Néha-néha járok Budapestre kocsival is. Gyömrő nincs messze Pestről nézve.
De ezt úgy kell megoldani, hogy utána egyből hazafele veszem az irányt a kacsákkal.
Sajnos nincs Vilmos körtém. A gyümölcsök jelentős része már folyékony formában vannak, vagy várják az átalakulást. :)
De biztos vagyok benne, hogy megtaláljuk a közös nevezőt. |
|
A hozzászólás:
 |
kramoto
2015-09-26 12:44:35
|
5973
|
Félútig elviszem, mert Egerszalókra azért havonta-kéthavonta elszaladunk:)))))
Esetleg szép egészséges Vilmoskörte lehet cserealp, mármint gyümölcs formában:))) |
|
Előzmény:
 |
Pálinkás Alex
2015-09-25 17:04:32
|
5971
|
Huha! Gyömrőn laksz? Megoldjuk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|