|
|
|
|
 |
Pálinkás Alex
2015-09-26 18:04:56
|
5975
|
Nekem most jelenleg fehér tollú néma kacsára lenne szükségem. Egy-két kis tarka rész nem gond, de szép fehér kacsa kellene a tollazata miatt. (párnaként év tizedekig emlékezni fogunk rájuk)
Írtad, hogy milyen kacsáid vannak. Milyen idősek, mennyiért gondoltad?
Jársz-e Nyíregyházán a közeljövőben?
|
|
A hozzászólás:
 |
juhosttt
2015-09-25 22:17:37
|
5972
|
Nyírcsaholy esetleg? (Mátészalka mellett). Nekem is van még pár eladó kacsa. Kékek, buffok, barnák. Vegyes korosztály. |
|
Előzmény:
 |
Pálinkás Alex
2015-09-25 16:59:53
|
5970
|
Nyíregyháza, Debrecen, a fő kacsa területem! :)
Te merre laksz? Nagyon szépek a kacsáid. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|