Keresés

Részletes keresés

kramoto Creative Commons License 2015-09-26 12:44:35 5973

Félútig elviszem, mert Egerszalókra  azért havonta-kéthavonta elszaladunk:)))))

 

Esetleg szép egészséges Vilmoskörte lehet cserealp, mármint gyümölcs formában:)))

A hozzászólás:
Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-25 17:04:32 5971

Huha! Gyömrőn laksz? Megoldjuk!

Előzmény:
Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-25 16:59:53 5970

Nyíregyháza, Debrecen, a fő kacsa területem!  :)

 

Te merre laksz? Nagyon szépek a kacsáid.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!