|
|
|
|
 |
juhosttt
2015-09-25 22:17:37
|
5972
|
Nyírcsaholy esetleg? (Mátészalka mellett). Nekem is van még pár eladó kacsa. Kékek, buffok, barnák. Vegyes korosztály. |
|
 |
Pálinkás Alex
2015-09-25 17:04:32
|
5971
|
Huha! Gyömrőn laksz? Megoldjuk! |
|
A hozzászólás:
 |
Pálinkás Alex
2015-09-25 16:59:53
|
5970
|
Nyíregyháza, Debrecen, a fő kacsa területem! :)
Te merre laksz? Nagyon szépek a kacsáid. |
|
Előzmény:
 |
kramoto
2015-09-14 15:01:12
|
5969
|
Merre laksz???
Nekem vannak idei kelésú gácsérok (tojók is), fehérek fekete fejfolttal, és tarkák.
Szép nagy fajták, 3 hónaposan pucolva 2 - 2,5 kg-os súllyal.
Képet lentebb találsz, de ha megtetszik valamelyik, készítek sztárfotót róla:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|