|
|
|
|
 |
Lilatigris
2015-09-27 09:37:19
|
4684
|
Szia!
Mondjuk egy fecskehasú mangalica kantól lehetnének majdnem lila csíkos malacok. :D Van is egy a közelben, egyszer lehet kipróbáljuk ezt a párosítást, de kezdetnek fajtatiszta malacokat szeretnék. |
|
A hozzászólás:
 |
ez-Ben
2015-09-24 21:32:24
|
4683
|
:)) Helló Tigriske !
...hát ez nagyon szép süldő. Így az esti fényben szinte- sötét- lilának látszik, még egy két csík az utódokra és...bekerülünk a kalendáriumba. ( Ha jól választod meg az "apát" !:)
|
|
Előzmény:
 |
Lilatigris
2015-09-24 20:20:48
|
4682
|

Koca süldőm. :) Ha minden jól megy, januárban lesz berakva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|