|
|
|
|
 |
labrador13
2015-10-05 12:52:46
|
4690
|
Szia mennyi idos es hany kilora saccolod? Ugyanilyen koca suldom van 50+ kg. Duroc X pietrain keverek. |
|
 |
ez-Ben
2015-09-24 21:32:24
|
4683
|
:)) Helló Tigriske !
...hát ez nagyon szép süldő. Így az esti fényben szinte- sötét- lilának látszik, még egy két csík az utódokra és...bekerülünk a kalendáriumba. ( Ha jól választod meg az "apát" !:)
|
|
A hozzászólás:
 |
Lilatigris
2015-09-24 20:20:48
|
4682
|

Koca süldőm. :) Ha minden jól megy, januárban lesz berakva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|