|
|
|
|
 |
PMiheller
2015-09-24 10:48:06
|
5610
|
Jajj - dehogyis! Ne bántsd, nekem is tetszik így! Csak a felbontásra lettem volna kíváncsi, meg az obira/derítésre.
Majd vmi más böngészőből és is töltök fel képet... :-(
Üdv
Péter |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2015-09-24 09:51:25
|
5608
|
Vágni? Kizárt! A környezettel adja a hangulatot... szerintem. ;-) |
|
Előzmény:
 |
PMiheller
2015-09-24 08:58:14
|
5607
|
Ki korán kel aranyat lel... :-)
Jó lett! Valami cropot belőle esetleg?
Üdv
Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|