Keresés

Részletes keresés

PMiheller Creative Commons License 2015-09-24 10:48:06 5610

Jajj - dehogyis! Ne bántsd, nekem is tetszik így! Csak a felbontásra lettem volna kíváncsi, meg az obira/derítésre.

Majd vmi más böngészőből és is töltök fel képet... :-(

Üdv

Péter

A hozzászólás:
Jajca Creative Commons License 2015-09-24 09:51:25 5608

Vágni? Kizárt! A környezettel adja a hangulatot... szerintem. ;-)

Előzmény:
PMiheller Creative Commons License 2015-09-24 08:58:14 5607

Ki korán kel aranyat lel... :-)

Jó lett! Valami cropot belőle esetleg?

Üdv

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!