Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
323d Creative Commons License 2015-09-21 22:13:13 7474

Helló!

A 7D afje biztosan jó, viszont az isojára már panaszkodnak. A 70D ebből a szempontból jobb választás, csak az sokkal lassabb gép. A 60D igazából sztem nem erre való. A 70-200 az adott, APSC szinte mindenki ezt használja, FF-em meg 300 fixet, vagy 400-at, de az ugye egy vagyon...

Ja, NB1

Köszi, üdv.: 323d

Előzmény:
Sasi82 Creative Commons License 2015-09-21 16:52:28 7472

Szia! Milyen meccseket szeretnél fotózni?

NB1, NB2, MEGYE? (Azért kérdezem, mert az esti meccseken, mindenhol más a világítás és sokszor ISO az égben van :D)

Az ismerőseim nagy része 7d, 70d, 60d + 70-200-al fotózik.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!