Keresés

Részletes keresés

kalyhas kristof71 Creative Commons License 2015-09-19 15:42:01 1808

Elkelnek, el.

 

Nos a kihűlés sok mindentől függ. A lakás szigetelésétől, tájolásától, ablakok állapotától, alul, felül, oldalt a lakásokban fűtenek e, szoba légköbméterétől, stb-stb. Továbbá attól, hogy a kályhás aki átépítette miket rakott bele. Ha tatai szalag hornyolt cserép van benne 4-es samott helyett, a tűztérfal 4-es samott és kábeltégla a folytatása, akkor már újonnan is szar volt. Fel kellene nyitni a tetejét, akkor lehet biztosat mondani az életéről.

 

Kristóf

A hozzászólás:
zugloinap Creative Commons License 2015-09-18 06:53:09 1807

Elkelnek a cserépkályhák?

 

Erdeklődnék, hogy a cserépkályha szigetelésének kb.mennyi az élettartama? A miénk héraégős, azt mondta a tulaj,hogy 20 eve lett átépítve. Még nem gyújtottuk be, ez lesz az első telünk vele, nem tudjuk, milyen hamar hűl ki.

Köszönöm előre a tájékoztatást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!