|
|
|
|
 |
kalyhas kristof71
2015-09-19 15:42:01
|
1808
|
Elkelnek, el.
Nos a kihűlés sok mindentől függ. A lakás szigetelésétől, tájolásától, ablakok állapotától, alul, felül, oldalt a lakásokban fűtenek e, szoba légköbméterétől, stb-stb. Továbbá attól, hogy a kályhás aki átépítette miket rakott bele. Ha tatai szalag hornyolt cserép van benne 4-es samott helyett, a tűztérfal 4-es samott és kábeltégla a folytatása, akkor már újonnan is szar volt. Fel kellene nyitni a tetejét, akkor lehet biztosat mondani az életéről.
Kristóf |
|
A hozzászólás:
 |
zugloinap
2015-09-18 06:53:09
|
1807
|
Elkelnek a cserépkályhák?
Erdeklődnék, hogy a cserépkályha szigetelésének kb.mennyi az élettartama? A miénk héraégős, azt mondta a tulaj,hogy 20 eve lett átépítve. Még nem gyújtottuk be, ez lesz az első telünk vele, nem tudjuk, milyen hamar hűl ki.
Köszönöm előre a tájékoztatást. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|