|
|
|
|
 |
grja
2015-09-17 21:03:17
|
5592
|
Szia!
Megosztanád a tapasztalataidat? Pl. Használható ehhez is előtétlencse a nagyobb nagyítás érdekében? Egyáltalán van szükség ilyen eszközre? |
|
A hozzászólás:
 |
tobc
2015-09-16 21:20:30
|
5591
|
Szia! Én igen! |
|
Előzmény:
 |
grja
2015-08-30 21:48:58
|
5577
|
Jó estét!
Használ valaki Sony HX 400-ast? Esetleg makrózásra? Érdekelne a véleménye a gépről. A netes tesztektől picit idegenkedek, annyira nem győznek meg, főleg a boltoknál olvasható hozzászólások.
Megköszönöm, ha megosztja velem a tapasztalatait. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|