Keresés

Részletes keresés

grja Creative Commons License 2015-09-17 21:03:17 5592

Szia!

Megosztanád a tapasztalataidat? Pl. Használható ehhez is előtétlencse a nagyobb nagyítás érdekében? Egyáltalán van szükség ilyen eszközre?

A hozzászólás:
tobc Creative Commons License 2015-09-16 21:20:30 5591

Szia! Én igen!

Előzmény:
grja Creative Commons License 2015-08-30 21:48:58 5577

Jó estét!

Használ valaki Sony HX 400-ast? Esetleg makrózásra?  Érdekelne a véleménye a gépről. A netes tesztektől picit idegenkedek, annyira nem győznek meg, főleg a boltoknál olvasható hozzászólások.

Megköszönöm, ha megosztja velem a tapasztalatait.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!