|
|
|
|
 |
gyöngyikedvelő
2015-09-16 12:18:26
|
4677
|
| Azért mondom hogy veszteséges, mert felénk (Pest megye) 3000 a malac, a hízó meg 320/kg. A kocákat eladtam sorban. Még mielőtt csődbe vittek volna. Jó, hozzátaszem hogy én minden gramm takarmányt veszek! |
|
A hozzászólás:
 |
d4y
2015-09-15 22:16:09
|
4675
|
Szia! Igaz hatalmas árkülönbségek vannak mind malac, mind hízó árban az ország területén, de veszteségről beszélni... Ezt nem igazán értem. Hizlaláshoz kedvezőnek mondanám a jelenlegi árakat, legalábbis Hajdú-Biharban, ahol most olcsóbb a malac és drágább a hízó mint ezelőtt 4 hónapja. Jó állomány,takarmány és technológia mellett szép profitra lehet szert tenni. Én legalábbis így látom. |
|
Előzmény:
 |
gyöngyikedvelő
2015-09-15 21:32:55
|
4674
|
| Sziasztok. Régen jártam már erre. De látom sokan "eltüntek" innen. Le van csendesedve a topik. Talán a mostani malac és hízó árak miatt? Ki hogy vészeli át a veszteségeket amit a sertéstenyésztés okoz? Én elég rendesen változtattam a szemléleteimen.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|