|
|
|
|
 |
K Nándor
2015-09-16 12:00:24
|
2820
|
Nem nagyon van hibája. Nyomkodd meg rendesen a menügombot, többször egymás után. Nézd meg a kijelzőt, hogy nem-e foltos, kamerák és egyéb nyomógombokat is ellenőrizd. Fontos ,hogy a find my iphone/ipad funkciót előtted kapcsolja ki az előző tulaj, mert ezt nem teszi meg , akkor nem fogod tudni használni. |
|
A hozzászólás:
 |
ger15xxhcker
2015-09-15 08:02:30
|
2819
|
Sziasztok!
Ipad mini 2 vásárlása előtt állok éppen (első IOS -es kütyüm lesz). Egy megkímélt állapotú példányt megyek holnap megnézni. A kérdésem az lenne hogy miket csekkoljak le rajta? Vannak típushibái? Gari már nem él rá sajnos. Szokott esetleg valami gond lenni hardveresen a gépeknek? Mik a tapasztalatok?
Köszi előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|