|
|
|
|
 |
Pálinkás Alex
2015-09-25 16:59:53
|
5970
|
Nyíregyháza, Debrecen, a fő kacsa területem! :)
Te merre laksz? Nagyon szépek a kacsáid. |
|
A hozzászólás:
 |
kramoto
2015-09-14 15:01:12
|
5969
|
Merre laksz???
Nekem vannak idei kelésú gácsérok (tojók is), fehérek fekete fejfolttal, és tarkák.
Szép nagy fajták, 3 hónaposan pucolva 2 - 2,5 kg-os súllyal.
Képet lentebb találsz, de ha megtetszik valamelyik, készítek sztárfotót róla:))) |
|
Előzmény:
 |
Pálinkás Alex
2015-09-05 15:57:12
|
5966
|
Sziasztok!
Az egyik ismerősömtől kaptam néma kacsákat.
Mondta, hogy szerezzek egy gácsért, hogy nehogy beltenyészet legyen.
Kacsáknál is van beltenyészet?
Azt mondta, hogy a belterjes kacsák gyengébbek és mindenre döglenek. Igaz lehet ez?
Mindenképpen hozok egy másik gácsért, csak még nincs kitől, de mire felnőnek és tojnak, addigra lesz vérfrissítés! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|