Keresés

Részletes keresés

Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-25 16:59:53 5970

Nyíregyháza, Debrecen, a fő kacsa területem!  :)

 

Te merre laksz? Nagyon szépek a kacsáid.

A hozzászólás:
kramoto Creative Commons License 2015-09-14 15:01:12 5969

Merre laksz???

 

Nekem vannak idei kelésú gácsérok (tojók is), fehérek fekete fejfolttal, és tarkák.

Szép nagy fajták, 3 hónaposan pucolva 2 - 2,5 kg-os súllyal.

Képet lentebb találsz, de ha megtetszik valamelyik, készítek sztárfotót róla:)))

Előzmény:
Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-05 15:57:12 5966

Sziasztok!

 

Az egyik ismerősömtől kaptam néma kacsákat.

Mondta, hogy szerezzek egy gácsért, hogy nehogy beltenyészet legyen.

Kacsáknál is van beltenyészet?

Azt mondta, hogy a belterjes kacsák gyengébbek és mindenre döglenek. Igaz lehet ez?

 

Mindenképpen hozok egy másik gácsért, csak még nincs kitől, de mire felnőnek és tojnak, addigra lesz vérfrissítés!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!