Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-09-11 07:39:59 2818

IOS 7 nel valtozott meg, nem allithato.

A hozzászólás:
TegRazor Creative Commons License 2015-09-11 05:00:31 2817

Üdv.

 

Ipad 3-on hogyan lehet állítani az alsó tálcát ? 

 

Ha jól emlékszem , amikor megvettem olyan volt  , mint pl az iPhone 4 "3D" tálcája . 

 

Most egy 2cm-es csík van helyette . 

 

Gyári háttérképeket használok . 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!