|
|
|
|
 |
P*istD
2015-09-09 05:38:35
|
5584
|
Kicsi részt felfelé tartani, alul felül megfogod, majd megtekered és a felsőt az alsóba illeszted. |
|
A hozzászólás:
 |
oblomovka
2015-09-08 20:34:43
|
5583
|
megjött a derítő, bejövős, csak összehajtani nem tudom. neked sikerül a tiédet? a tartójába nem tudom visszagyömöszölni :D |
|
Előzmény:
 |
oblomovka
2015-08-21 20:11:03
|
5565
|
Na en erre befizettem. Pont mostanaban gondolkodtam, hogy mivel kene deriteni es hogyan. A diy korvakum maceras hozni vinni, ez jo hogy osszehajthato es kis helyen elfer. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|