Keresés

Részletes keresés

kramoto Creative Commons License 2015-09-14 15:01:12 5969

Merre laksz???

 

Nekem vannak idei kelésú gácsérok (tojók is), fehérek fekete fejfolttal, és tarkák.

Szép nagy fajták, 3 hónaposan pucolva 2 - 2,5 kg-os súllyal.

Képet lentebb találsz, de ha megtetszik valamelyik, készítek sztárfotót róla:)))

juhosttt Creative Commons License 2015-09-05 21:26:47 5967

Mindenhol van beltenyészet, csak nem mindenhol egyformán reagálnak rá az élőlények. A kacsa jól tűri a beltenyészetet, a méret csökken, a színesek tarkulnak, a kelési % csökken. Ilyen apróságok benne lesznek. Ha teheted és nem vmi különleges tenyésztési célod (szín tenyészet) van, szerezz idegen gácsért!

A hozzászólás:
Pálinkás Alex Creative Commons License 2015-09-05 15:57:12 5966

Sziasztok!

 

Az egyik ismerősömtől kaptam néma kacsákat.

Mondta, hogy szerezzek egy gácsért, hogy nehogy beltenyészet legyen.

Kacsáknál is van beltenyészet?

Azt mondta, hogy a belterjes kacsák gyengébbek és mindenre döglenek. Igaz lehet ez?

 

Mindenképpen hozok egy másik gácsért, csak még nincs kitől, de mire felnőnek és tojnak, addigra lesz vérfrissítés!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!