Keresés

Részletes keresés

Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-09-01 17:16:11 4666

Köszi a választ!

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-09-01 16:16:30 4665
Természetesen lehet naprát adni nekik. A legtöbb tápban is van napraforgó.s szeretik is.
Előzmény:
Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-09-01 14:26:40 4664

Nagyon szépen kőszönöm a választ! Hozá jutotam némi napraforgohoz.A kombány aratta és amit el hagyott őssze szedtem.Ezt lehet etetni a disznokal kukoricával táppal keverve? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!