|
|
|
|
 |
Csabi (Tolna megye)
2015-09-01 14:26:40
|
4664
|
Nagyon szépen kőszönöm a választ! Hozá jutotam némi napraforgohoz.A kombány aratta és amit el hagyott őssze szedtem.Ezt lehet etetni a disznokal kukoricával táppal keverve? |
|
A hozzászólás:
 |
Xaxonos
2015-09-01 12:40:20
|
4663
|
| helló. Természetes folyamat,fog is még váladékozni, fehérest,vizszinűt is ahogy tágitják a méhét a malacok ugy készülödik a hüvelycsatorna az ellésre,tisztul,tágul naponta. Ha netán véres a váladék akkor lehet félni vetéléstöl csak. |
|
Előzmény:
 |
Csabi (Tolna megye)
2015-08-31 14:01:19
|
4660
|
Szia.Igy is elvételhet a koca hogy 17 nap van vissza neki? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|