Keresés

Részletes keresés

Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-09-01 14:26:40 4664

Nagyon szépen kőszönöm a választ! Hozá jutotam némi napraforgohoz.A kombány aratta és amit el hagyott őssze szedtem.Ezt lehet etetni a disznokal kukoricával táppal keverve? 

A hozzászólás:
Xaxonos Creative Commons License 2015-09-01 12:40:20 4663
helló. Természetes folyamat,fog is még váladékozni, fehérest,vizszinűt is ahogy tágitják a méhét a malacok ugy készülödik a hüvelycsatorna az ellésre,tisztul,tágul naponta. Ha netán véres a váladék akkor lehet félni vetéléstöl csak.
Előzmény:
Csabi (Tolna megye) Creative Commons License 2015-08-31 14:01:19 4660

Szia.Igy is elvételhet a koca hogy 17 nap van vissza neki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!