Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DJ Szegecs Creative Commons License 2015-09-01 07:53:03 4225

Így látatlanban CCD hibára gyanakszom.

Előzmény:
Vgyuri Creative Commons License 2015-05-03 08:51:23 4224

Szervusztok. Új vagyok még ezen a topicon és nem is itt lenne a helyem, mert nem s7000 hanem s8000 gépem van. De a 8000-es topik 4 éve tetszhalott, ez a topic meg élni látszik.

 

Van egy újonnan jelentkező hiba a gépemen. A képen belül kiugróna fényes részekből egy felfelé húzódó fehér folt, elhúzódás indul ki. Olyan képeknél, amiken nincs kiugró fényes rész, ez nem látszik.

 

Van ötletetek, hogy mit tehetnék?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!