|
|
|
|
 |
banda-vezér
2015-08-31 22:15:12
|
24161
|
Megnéztem a mailt amit írt a Fresi, még azt is írják, hogy majd kapok pár táskát, amit a budaörsi Fresiben vehetek majd át.
Türelmesek vagyunk, de kíváncsi vagyok rá nagyon, meg a tenyésztő is várja, hogy küldjek neki párat.
|
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2015-08-31 22:09:34
|
24160
|
Ma voltam a Fresiben, még mindig nincs új táska.
Jaffikámnak mondtam, nyugodjon meg, biztos ő lesz rajta, ha végre lecserélik a régieket. :-D
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|