Keresés

Részletes keresés

tobc Creative Commons License 2015-09-16 21:20:30 5591

Szia! Én igen!

Szalkó Creative Commons License 2015-08-30 22:20:47 5578

Itt van egy gyüjtemény a géppel készült képekből: http://www.juzaphoto.com/recensione.php?l=en&t=sony_h400

A hozzászólás:
grja Creative Commons License 2015-08-30 21:48:58 5577

Jó estét!

Használ valaki Sony HX 400-ast? Esetleg makrózásra?  Érdekelne a véleménye a gépről. A netes tesztektől picit idegenkedek, annyira nem győznek meg, főleg a boltoknál olvasható hozzászólások.

Megköszönöm, ha megosztja velem a tapasztalatait.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!