Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kidobóstorta Creative Commons License 2015-08-30 19:04:15 78

Ez a Fekete Doktor az egyik legveszélyesebb alak. A videóklinikát is megnéztem vele, katasztrófa... sunyi módszerek, ferdítés, aljasság.... elképesztő  :(

Előzmény:
Bigacsek89 Creative Commons License 2013-01-14 01:42:25 49

Sajnos én sem tudok jó infókkal szolgálni.

Én dr fekete ferenc-nél volt nyáron az un. potenciaklinikán... és egy 10est kért el úgy hogy közben meg sem vizsgált, csak miután nagyon erősködtem, de akkor is csak megfogdozgatta a pépniszem, holott nem csak azt kellett volna. Nem vagyok szakértő, de legalább máshol jobban kivizsgáltak.

Kiforgatta a szavaimat, hülyének nézett és még ki is rohant a rendelőből, mert meg mertem mondani, hogy nem az önbizalmammal van a problémám.

Elmondása szerint napi 40 ilyen páciense van. akkor el lehet képzelni mennyit kaszál ez a kis szakbarbár zugdoki. Egy jó honlap és a gyanútlan páciens máris a markában van. Utólag visszagondolva nem kellett volna fizetnem neki. Még hogy nem fog boldogulni.... nagyon is jól megszedte magát a társaival ez a szemét!!!

Kicsit kezd elegem lenni, már 4  orvosnál voltam eredménytelenül, majd mind az önbizalomhiányra támaszkodik kuncogva, és azt hiszik viagrára spekulálok. Hogyne. Felturatoka a seggembe ha tök egészséges vagyok, hogy jópénzért viagrát vegyek. tök logikus...

Szfváron a Szent György Kórházban 2 doki vizsgált ki.

1. Asszem Szabó nak hívták az elsőt   (1 alkalommal korreknek tűnt, elnyerte a bizalmam, ez a másidikkal nem így volt, olyan napja lehetett)

2. Hermann János ha emlékezetem nem csal  (elég nagyképű és szerintem leszarta mi lesz velem, dew legalább kivizsgált)

  Ja ez a pasi a 2. alkalommal nem vizsgált ki mert 1 órát vártunk rá, hát hazamentem, előtte is sokat kellettt rá várni, szerintem nem is érdekni mi folyik a kórházban, csak a magán bizniszével van lekötve.

 

Kiváltottam teljesen ingyen az EU kártyát, lehet külföldön fogom megpróbálni, mondjuk Spanyolban , ott rendesek az "emberek".

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!