Keresés

Részletes keresés

johannes. Creative Commons License 2015-08-29 22:06:05 5575

...meg állvány ;-)

A hozzászólás:
nemethla Creative Commons License 2015-08-29 22:00:12 5574

A szembe dupla 50-esnek nagyon nagy a nagyítása. Sok fény kell és szűk rekesz mindkettőn.

Előzmény:
johannes. Creative Commons License 2015-08-29 11:25:11 5573

szia 

 

 

Kérdeznék tőled,tőletek, objektívek kapcsán, van itthon egy f1.8 af-es obim, fix 50-es meg egy pentakon, mauális, szintén f1.8 fix 50.

Felraktam az af-eset és szembefordítottam vele a másik manuálist, de ez már túlzás ;-)..jó lenne de iszonyatosan kicsi az élességi tartomány, lehet valamit barkácsolni technikailag még ?....rendelkezem egy fix 200-as obival is de azzal semmit nem tudok kezdeni, akárhogy legózom velük ;-)

 

ez egy pók lába, meg a pofája, de mint mondtam nem tökéletes a rendszer:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!