|
|
|
|
 |
johannes.
2015-08-29 22:06:05
|
5575
|
...meg állvány ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
nemethla
2015-08-29 22:00:12
|
5574
|
A szembe dupla 50-esnek nagyon nagy a nagyítása. Sok fény kell és szűk rekesz mindkettőn. |
|
Előzmény:
 |
johannes.
2015-08-29 11:25:11
|
5573
|
szia
Kérdeznék tőled,tőletek, objektívek kapcsán, van itthon egy f1.8 af-es obim, fix 50-es meg egy pentakon, mauális, szintén f1.8 fix 50.
Felraktam az af-eset és szembefordítottam vele a másik manuálist, de ez már túlzás ;-)..jó lenne de iszonyatosan kicsi az élességi tartomány, lehet valamit barkácsolni technikailag még ?....rendelkezem egy fix 200-as obival is de azzal semmit nem tudok kezdeni, akárhogy legózom velük ;-)
ez egy pók lába, meg a pofája, de mint mondtam nem tökéletes a rendszer:
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|