Keresés

Részletes keresés

L. Marci Creative Commons License 2015-09-03 08:18:22 5582

Vágással nekem általában elég a közgyűrű:

https://drive.google.com/file/d/0BxaO7EQb3b07OFZuS1VyLUgtWmM/view?usp=sharing

Majdnem teljes szenzorméret, lehet vágni, ha kell.

https://drive.google.com/file/d/0BxaO7EQb3b07c1NTSGtQem5UaU0/view?usp=sharing

nemethla Creative Commons License 2015-08-29 22:00:12 5574

A szembe dupla 50-esnek nagyon nagy a nagyítása. Sok fény kell és szűk rekesz mindkettőn.

A hozzászólás:
johannes. Creative Commons License 2015-08-29 11:25:11 5573

szia 

 

 

Kérdeznék tőled,tőletek, objektívek kapcsán, van itthon egy f1.8 af-es obim, fix 50-es meg egy pentakon, mauális, szintén f1.8 fix 50.

Felraktam az af-eset és szembefordítottam vele a másik manuálist, de ez már túlzás ;-)..jó lenne de iszonyatosan kicsi az élességi tartomány, lehet valamit barkácsolni technikailag még ?....rendelkezem egy fix 200-as obival is de azzal semmit nem tudok kezdeni, akárhogy legózom velük ;-)

 

ez egy pók lába, meg a pofája, de mint mondtam nem tökéletes a rendszer:

 

Előzmény:
autoitalia Creative Commons License 2015-08-24 22:57:06 5569

Üdv!

Canon EOS400D+ Helios44M-6 + 21mm közgyűrű

Ez egy vágott (instagram) verzió, de leginkább csak szélességben van vágva.

Nekem makrózáshoz abszolút beváltak ezek a manuális objektívek, sőt, a 135ös Jupiter11A-val, közgyűrű nélkül is egész jókat lehet.

Csak természetes fénynél próbálkoztam eddig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!