|
|
|
|
 |
Vgyuri1946
2015-08-26 07:04:09
|
2808
|
Lényegében mobil asztaligèp-szerűséget ehet kalakítani pl. uti szövegszerkesztésre.
|
|
A hozzászólás:
 |
Vgyuri1946
2015-08-25 21:33:44
|
2807
|
A tapiképernyőn normál méretú ujjakkal nem lehet pontosan célozni, egalábnis szövegszerkeztési szinten nem. Az egérrel lehet. Rajzolni is. Térképen pntt bejelölni. stb.
|
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2015-08-25 19:13:52
|
2806
|
Az iPad USB-csatlakozásának (legalábbis az eredetiNek, amit régebben még Camera Connection Kit néven árultak) vannak rejtett képességei. Például a rádugott Mac-hez tervezett külső USB- hangkártyák jó eséllyel fognak együttműködni a GarageBand-de, ha megoldod a külső áramellátást (ami ha jól értem a Te kütyüddel megoldható). Ilyenek pl. az Apogee cuccok. Nekem egy régebbi (nem iPad-hez tervezett) Apogee One-om van, az simán müködik az iPad-del, csk külső áramforrást kell hozzá fabrikálni valahogy.
Más: kiváncsi vagyok, mire használható egy egér az Androiddal... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|