Keresés

Részletes keresés

Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-26 07:04:09 2808
Lényegében mobil asztaligèp-szerűséget ehet kalakítani pl. uti szövegszerkesztésre.
A hozzászólás:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-25 21:33:44 2807
A tapiképernyőn normál méretú ujjakkal nem lehet pontosan célozni, egalábnis szövegszerkeztési szinten nem. Az egérrel lehet. Rajzolni is. Térképen pntt bejelölni. stb.
Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-25 19:13:52 2806

Az iPad USB-csatlakozásának  (legalábbis az eredetiNek, amit régebben még Camera Connection Kit néven árultak) vannak rejtett képességei. Például a rádugott Mac-hez tervezett külső USB- hangkártyák jó eséllyel fognak együttműködni a GarageBand-de, ha megoldod a külső áramellátást (ami ha jól értem a Te kütyüddel megoldható). Ilyenek pl. az Apogee cuccok. Nekem egy régebbi (nem iPad-hez tervezett) Apogee One-om van, az simán müködik az iPad-del, csk külső áramforrást kell hozzá fabrikálni valahogy.

Más:  kiváncsi vagyok, mire használható egy egér az Androiddal...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!