|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-08-25 19:13:52
|
2806
|
Az iPad USB-csatlakozásának (legalábbis az eredetiNek, amit régebben még Camera Connection Kit néven árultak) vannak rejtett képességei. Például a rádugott Mac-hez tervezett külső USB- hangkártyák jó eséllyel fognak együttműködni a GarageBand-de, ha megoldod a külső áramellátást (ami ha jól értem a Te kütyüddel megoldható). Ilyenek pl. az Apogee cuccok. Nekem egy régebbi (nem iPad-hez tervezett) Apogee One-om van, az simán müködik az iPad-del, csk külső áramforrást kell hozzá fabrikálni valahogy.
Más: kiváncsi vagyok, mire használható egy egér az Androiddal... |
|
 |
K Nándor
2015-08-25 18:48:35
|
2805
|
Itt olyanra nincs lehetoseg. |
|
A hozzászólás:
 |
Vgyuri1946
2015-08-25 18:32:17
|
2804
|
| Ennek a csodadoboznak van saját DC dugós tápfesz bemenete, Madzagot i adtak hozzà. Tehát a rácsatlakoztatott dolgokat ellátja. Ugyaniyn dobozom van Androdos cucchoz, ragyogóan működik. Ott klaviatúrát is egerret is lehet rátenni. |
|
Előzmény:
 |
K Nándor
2015-08-25 14:00:52
|
2803
|
Igazabol csak fenykepzo csatlakozashoz keszitettek ilyen ipad adaptert. Kabelle USB-n, vagy SD kartyarol tudsz felmasolni. Pendrive-nak van extra fogyasztasa, ami miatt lehet nem fog menni, mert mondjuk van benne egy led...
Egy JB-eltem a ipadet es sikerul filmet is lejatszani Pendriverol, de nagyon valogatos...nem megbizhato.
Kepbol JPG-t es a gif-et biztos kezeli, mast nem probaltam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|