Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-08-25 19:13:52 2806

Az iPad USB-csatlakozásának  (legalábbis az eredetiNek, amit régebben még Camera Connection Kit néven árultak) vannak rejtett képességei. Például a rádugott Mac-hez tervezett külső USB- hangkártyák jó eséllyel fognak együttműködni a GarageBand-de, ha megoldod a külső áramellátást (ami ha jól értem a Te kütyüddel megoldható). Ilyenek pl. az Apogee cuccok. Nekem egy régebbi (nem iPad-hez tervezett) Apogee One-om van, az simán müködik az iPad-del, csk külső áramforrást kell hozzá fabrikálni valahogy.

Más:  kiváncsi vagyok, mire használható egy egér az Androiddal...

K Nándor Creative Commons License 2015-08-25 18:48:35 2805

Itt olyanra nincs lehetoseg.

A hozzászólás:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-25 18:32:17 2804
Ennek a csodadoboznak van saját DC dugós tápfesz bemenete, Madzagot i adtak hozzà. Tehát a rácsatlakoztatott dolgokat ellátja. Ugyaniyn dobozom van Androdos cucchoz, ragyogóan működik. Ott klaviatúrát is egerret is lehet rátenni.
Előzmény:
K Nándor Creative Commons License 2015-08-25 14:00:52 2803

Igazabol csak fenykepzo csatlakozashoz keszitettek ilyen ipad adaptert. Kabelle USB-n, vagy SD kartyarol tudsz felmasolni. Pendrive-nak van extra fogyasztasa, ami miatt lehet nem fog menni, mert mondjuk van benne egy led...

 

Egy JB-eltem a ipadet es sikerul filmet is lejatszani Pendriverol, de nagyon valogatos...nem megbizhato.

 

Kepbol JPG-t es a gif-et biztos kezeli, mast nem probaltam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!