Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2016-01-04 22:30:09 39546

Na, most már tudom tapasztalatból is.

Hozzánk került egy maine coon keverék kandúr kismacska, kb. 3-4 hónapos.

Még a doki is azt mondta oltáskor, hogy gyönyörű egy macskakölyök.


Viszont van egy 1,5 éves ivartalanított nőstény macskánk.

Első hét: folyamatos morgás a nagy részéről, nulla játék

Második hét: enyhe morgás, sok birkózás, kicsi néha nyervogott

Harmadik hét: egy fotelben alvás, folyamatos edzés, birkózás, néha kicsi részéről nyervogás

Most: egy fotelben alvás, folyamatos edzés, néha kicsi részéről nyervogás, néha a nagy lefogja, és nyalogatja/mosdatja, majd összebújva alvás 

 

Rend van. A gond: 00.00-kor és 04.30-kor kezdődik a kiképzés, komplett randalírozással egybekötve. 

Viszont a kicsi hibátlan kiképzést kap, majd ha megnő, kemény ellenfél lesz.

(Hacsak ivartalanítás után le nem nyugszik.)

A hozzászólás:
MortalWombat Creative Commons License 2015-08-25 15:20:00 39535

Szerintem nem fognak megsérülni, mert ez még mindig inkább játék, mint komoly harc.

Mint egy ökölvívóedzésen az edző és a tanítványa: azért egyszer-kétszer megüti a tanoncot, de nem veri péppé!

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2015-08-25 10:21:09 39534

Szia! 

 

Bízom benne, hogy hamarosan kinövi, mert elég idegőrlő az állandó csatazaj... plusz félek is, hogy valamelyik komolyabban megsérül. Addig is próbálok jó falkavezér lenni, és ilyenkor én is elkapom mindkettő frakkját... :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!