|
|
|
|
 |
Vgyuri1946
2015-08-25 18:32:17
|
2804
|
| Ennek a csodadoboznak van saját DC dugós tápfesz bemenete, Madzagot i adtak hozzà. Tehát a rácsatlakoztatott dolgokat ellátja. Ugyaniyn dobozom van Androdos cucchoz, ragyogóan működik. Ott klaviatúrát is egerret is lehet rátenni. |
|
A hozzászólás:
 |
K Nándor
2015-08-25 14:00:52
|
2803
|
Igazabol csak fenykepzo csatlakozashoz keszitettek ilyen ipad adaptert. Kabelle USB-n, vagy SD kartyarol tudsz felmasolni. Pendrive-nak van extra fogyasztasa, ami miatt lehet nem fog menni, mert mondjuk van benne egy led...
Egy JB-eltem a ipadet es sikerul filmet is lejatszani Pendriverol, de nagyon valogatos...nem megbizhato.
Kepbol JPG-t es a gif-et biztos kezeli, mast nem probaltam. |
|
Előzmény:
 |
Vgyuri1946
2015-08-25 08:46:45
|
2802
|
Tehát mp4 videókat kezel. Képből mit? És mire való a 3 USB aljazat? Kizárólag pendrájvra? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|