|
|
|
|
 |
MortalWombat
2015-08-25 15:20:00
|
39535
|
Szerintem nem fognak megsérülni, mert ez még mindig inkább játék, mint komoly harc.
Mint egy ökölvívóedzésen az edző és a tanítványa: azért egyszer-kétszer megüti a tanoncot, de nem veri péppé!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-08-25 10:21:09
|
39534
|
Szia!
Bízom benne, hogy hamarosan kinövi, mert elég idegőrlő az állandó csatazaj... plusz félek is, hogy valamelyik komolyabban megsérül. Addig is próbálok jó falkavezér lenni, és ilyenkor én is elkapom mindkettő frakkját... :) |
|
Előzmény:
 |
MortalWombat
2015-08-24 22:12:07
|
39533
|
Szia!
Ezt mi is megéltük a saját és a szomszéd macskájával.
A mienk volt az idősebb, a szomszédé volt a padavan.
A mienk egy jó párszor becsülettel megrakta a kicsit, de az nem adta fel.
Aztán egyszer csak felnőtt a kicsi, lett belőle egy akkor kandúr, mint egy csenevész oroszlán, és megszűnt ez a hülye játék.
Szerintem most a nagy tanítja a kicsit, csak túl szorgalmas az ifjú. Ki fogja nőni, a nagynak meg nem lesz baja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|