Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2015-08-25 14:00:52 2803

Igazabol csak fenykepzo csatlakozashoz keszitettek ilyen ipad adaptert. Kabelle USB-n, vagy SD kartyarol tudsz felmasolni. Pendrive-nak van extra fogyasztasa, ami miatt lehet nem fog menni, mert mondjuk van benne egy led...

 

Egy JB-eltem a ipadet es sikerul filmet is lejatszani Pendriverol, de nagyon valogatos...nem megbizhato.

 

Kepbol JPG-t es a gif-et biztos kezeli, mast nem probaltam.

A hozzászólás:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-25 08:46:45 2802

Tehát mp4 videókat kezel. Képből mit? És mire való a 3 USB aljazat? Kizárólag pendrájvra?

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-24 22:15:51 2799

Attól tartok, az iPad csak képeket hajlandó importálni SD-kártyáról. Legalábbis az eredeti Camera Connection Kit-tel ez van. Egyéb fájlokat, mpeg-videókat nem. 

Arról már nem is szólva, hogy mihez kezd egy kínai csodával... de ezzel is max. képeket lesz hajlandó importálni, szerintem. Ez van. Az iOS-ben nincs felhasználó által elérhető fájlrendszer, ezért a perifériákról sem tudsz vele úgy beolvasni, mint mondjuk egy windowsos gépen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!