|
|
|
|
 |
Vgyuri1946
2015-08-26 19:42:34
|
2809
|
Az iOS-ben nincs felhasználó által elérhető fájlrendszer, ezért a perifériákról sem tudsz vele úgy beolvasni, mint mondjuk egy windowsos gépen.
Ha ilyan nincs is, de valahol csak fel kellene sorolva lenni a kezelt hardver eszközöknek, pl. a tárolóknak. Egyszerűen semmi nem jelzi azt az állapotot, hogy bedugtunk egy plussz hardvert? Még egy eltünő kiirás sem? |
|
 |
Vgyuri1946
2015-08-25 08:46:45
|
2802
|
Tehát mp4 videókat kezel. Képből mit? És mire való a 3 USB aljazat? Kizárólag pendrájvra? |
|
 |
K Nándor
2015-08-24 23:02:53
|
2800
|
Mp4 videokat kezelei es fel is masolhatod a kepek koze. |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2015-08-24 22:15:51
|
2799
|
Attól tartok, az iPad csak képeket hajlandó importálni SD-kártyáról. Legalábbis az eredeti Camera Connection Kit-tel ez van. Egyéb fájlokat, mpeg-videókat nem.
Arról már nem is szólva, hogy mihez kezd egy kínai csodával... de ezzel is max. képeket lesz hajlandó importálni, szerintem. Ez van. Az iOS-ben nincs felhasználó által elérhető fájlrendszer, ezért a perifériákról sem tudsz vele úgy beolvasni, mint mondjuk egy windowsos gépen. |
|
Előzmény:
 |
Vgyuri1946
2015-08-24 21:49:21
|
2797
|
Tööb hónapi vándorlás után végül egy helyre került a kinai mini-hub ( 3 USB, négyféle kártya) és az iPad. Bedugtam bele egy 1GB SD kártyát és bedugtam a lyukba a helyére, nem történt semmi.
Minek kellett volna történni? Nem értek az iPadhoz, nem tudom, mivel szokta nyugtázni, hogy bedugrak egy USB perifériát? Már arról nem is beszélve, hogy valahol esetleg látszani kellene a tartalomnak. (Egy méretes mpg1 video) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|