Keresés

Részletes keresés

Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-26 19:42:34 2809

 Az iOS-ben nincs felhasználó által elérhető fájlrendszer, ezért a perifériákról sem tudsz vele úgy beolvasni, mint mondjuk egy windowsos gépen.

 

Ha ilyan nincs is, de valahol csak fel kellene sorolva lenni a kezelt hardver eszközöknek, pl. a tárolóknak. Egyszerűen semmi nem jelzi azt az állapotot, hogy bedugtunk egy plussz hardvert? Még egy eltünő kiirás sem?

Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-25 08:46:45 2802

Tehát mp4 videókat kezel. Képből mit? És mire való a 3 USB aljazat? Kizárólag pendrájvra?

K Nándor Creative Commons License 2015-08-24 23:02:53 2800

Mp4 videokat kezelei es fel is masolhatod a kepek koze.

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-24 22:15:51 2799

Attól tartok, az iPad csak képeket hajlandó importálni SD-kártyáról. Legalábbis az eredeti Camera Connection Kit-tel ez van. Egyéb fájlokat, mpeg-videókat nem. 

Arról már nem is szólva, hogy mihez kezd egy kínai csodával... de ezzel is max. képeket lesz hajlandó importálni, szerintem. Ez van. Az iOS-ben nincs felhasználó által elérhető fájlrendszer, ezért a perifériákról sem tudsz vele úgy beolvasni, mint mondjuk egy windowsos gépen.

Előzmény:
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015-08-24 21:49:21 2797

Tööb hónapi vándorlás után végül egy helyre került a kinai mini-hub ( 3 USB, négyféle kártya) és az iPad.  Bedugtam bele egy 1GB SD kártyát és bedugtam a lyukba a helyére, nem történt semmi.

 

Minek kellett volna történni? Nem értek az iPadhoz, nem tudom, mivel szokta nyugtázni, hogy bedugrak egy USB perifériát? Már arról nem is beszélve, hogy valahol esetleg látszani kellene a tartalomnak. (Egy méretes mpg1 video)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!