|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-08-24 22:15:51
|
2799
|
Attól tartok, az iPad csak képeket hajlandó importálni SD-kártyáról. Legalábbis az eredeti Camera Connection Kit-tel ez van. Egyéb fájlokat, mpeg-videókat nem.
Arról már nem is szólva, hogy mihez kezd egy kínai csodával... de ezzel is max. képeket lesz hajlandó importálni, szerintem. Ez van. Az iOS-ben nincs felhasználó által elérhető fájlrendszer, ezért a perifériákról sem tudsz vele úgy beolvasni, mint mondjuk egy windowsos gépen. |
|
 |
Vgyuri1946
2015-08-24 21:51:59
|
2798
|
Előzmény 2777. |
|
A hozzászólás:
 |
Vgyuri1946
2015-08-24 21:49:21
|
2797
|
Tööb hónapi vándorlás után végül egy helyre került a kinai mini-hub ( 3 USB, négyféle kártya) és az iPad. Bedugtam bele egy 1GB SD kártyát és bedugtam a lyukba a helyére, nem történt semmi.
Minek kellett volna történni? Nem értek az iPadhoz, nem tudom, mivel szokta nyugtázni, hogy bedugrak egy USB perifériát? Már arról nem is beszélve, hogy valahol esetleg látszani kellene a tartalomnak. (Egy méretes mpg1 video) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|