|
|
|
|
 |
Lilatigris
2015-08-25 15:31:51
|
4651
|
Szia!
Mit esznek azok a süldők hogy 3 hónaposan 60-70 kgsak? Egy jó fajta választási malac mondjuk 20 kg 6 hetesen, akkor újabb 6 hetük azaz 42 napjuk volt 40-50 kg-t hízni, akárhogy nézzük az minimum napi 1 kg súlygyarapodás. |
|
A hozzászólás:
 |
Csabi (Tolna megye)
2015-08-24 20:58:24
|
4649
|
Sziasztok.Amig ez a nagy meleg tartott adig nem igazán ettek nálam se a sűdök.A kocám az evett de hát gondolom mert nem sokára ellik.De most hogy pár napja el ment a meleg azota esznek szépen.2 lapály südöm az csak nyulík talán mint ha most kezdenének erősődni.Kb 60 70 kg-közöt vannak.3 honaposak.Van még egy duroc koca 90 kg kőrül van ő nem tudom mennyi idős 2 hete került hozám.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|