Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-08-24 19:19:10 2795

Ja, és a teljes töltés az eredeti töltővel/kábellel kb 4 órát vesz igénybe (de ez csak sacc, érzésre, valójában soha nem mértem le)

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-24 19:15:08 2794

Szia!

 Tuti, hogy gond van az Air2-ddel, annak alapján, amit írsz, szóval sajnos kifogtál egy gyárilag hibás példányt. Nekem is jelenleg Air2-esem van (egy 64 GB-os 4G- példány, online Apple Store-ból vásároltam), és normál használat mellett legalább 2 napig bírja, de intenzív onlne videónézegetés (pl. Youtube, mobilneten is!) mellett is kibírja reggeltől estig!

Szóval mindenképpen vidd vissza, és ha lehet, ragaszkodj a cseréhez.

Üdv,

Attila

Előzmény:
Kircsi32 Creative Commons License 2015-08-24 05:38:42 2793

Szia!

 

Nem, töltés közben nem csináltam vele semmit, én is kezdek arra gyanakodni, hogy valami nem jó.

 

Tudom, hogy az ipad 4 mit bírt, főleg amikor új volt, de ez valami katasztrófa.

 

egyébként csak wifis 64 gb, tehát a mobilnet sem merítheti.

Megvárom mi lesz ma és du. visszaviszem ha hamar lemerül....

 

Járt már valaki úgy, hogy "hibásat" vett?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!