|
|
|
|
 |
MortalWombat
2015-08-24 22:12:07
|
39533
|
Szia!
Ezt mi is megéltük a saját és a szomszéd macskájával.
A mienk volt az idősebb, a szomszédé volt a padavan.
A mienk egy jó párszor becsülettel megrakta a kicsit, de az nem adta fel.
Aztán egyszer csak felnőtt a kicsi, lett belőle egy akkor kandúr, mint egy csenevész oroszlán, és megszűnt ez a hülye játék.
Szerintem most a nagy tanítja a kicsit, csak túl szorgalmas az ifjú. Ki fogja nőni, a nagynak meg nem lesz baja. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2015-08-24 12:55:31
|
39531
|
Sziasztok!
No az ágyba pisilést úgy látszik kinőttük, viszont most akadt másik gond. :)
A cirka 3 hónapos kandúr egyre férfiasabb, és most kitalálta, hogy márpedig ő játszani akar a 6 év körüli nőstény (ivartalanított) cicával, akinek ehhez viszont semmi kedve. A történet úgy néz ki, hogy a kis kandúr ráugrik, kergeti, az idősebb cicát, aki eleinte csak fúj rá, majd néha le is pofozza. Ekkor megtörik a lendület, viszont nem adja fel, és már egy párszor átment komolyabb gyepálásba a dolog, aminek a vége az, hogy a kétszer akkora idősebb cica menekül és "sír". Nem tudom eldönteni, hogy a kicsi játéknak szánja a dolgot, vagy valami más van a háttérben. :)
Előre is köszönöm a véleményeket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|