Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2015-08-24 22:12:07 39533

Szia!

 

Ezt mi is megéltük a saját és a szomszéd macskájával.

A mienk volt az idősebb, a szomszédé volt a padavan.

A mienk egy jó párszor becsülettel megrakta a kicsit, de az nem adta fel.

Aztán egyszer csak felnőtt a kicsi, lett belőle egy akkor kandúr, mint egy csenevész oroszlán, és megszűnt ez a hülye játék.

 

Szerintem most a nagy tanítja a kicsit, csak túl szorgalmas az ifjú. Ki fogja nőni, a nagynak meg nem lesz baja.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2015-08-24 12:55:31 39531

Sziasztok! 

 

No az ágyba pisilést úgy látszik kinőttük, viszont most akadt másik gond. :)

 

A cirka 3 hónapos kandúr egyre férfiasabb, és most kitalálta, hogy márpedig ő játszani akar a 6 év körüli nőstény (ivartalanított) cicával, akinek ehhez viszont semmi kedve. A történet úgy néz ki, hogy a kis kandúr ráugrik, kergeti, az idősebb cicát, aki eleinte csak fúj rá, majd néha le is pofozza. Ekkor megtörik a lendület, viszont nem adja fel, és már egy párszor átment komolyabb gyepálásba a dolog, aminek a vége az, hogy a kétszer akkora idősebb cica menekül és "sír". Nem tudom eldönteni, hogy a kicsi játéknak szánja a dolgot, vagy valami más van a háttérben. :)

 

Előre is köszönöm a véleményeket. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!