Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-08-24 19:15:08 2794

Szia!

 Tuti, hogy gond van az Air2-ddel, annak alapján, amit írsz, szóval sajnos kifogtál egy gyárilag hibás példányt. Nekem is jelenleg Air2-esem van (egy 64 GB-os 4G- példány, online Apple Store-ból vásároltam), és normál használat mellett legalább 2 napig bírja, de intenzív onlne videónézegetés (pl. Youtube, mobilneten is!) mellett is kibírja reggeltől estig!

Szóval mindenképpen vidd vissza, és ha lehet, ragaszkodj a cseréhez.

Üdv,

Attila

A hozzászólás:
Kircsi32 Creative Commons License 2015-08-24 05:38:42 2793

Szia!

 

Nem, töltés közben nem csináltam vele semmit, én is kezdek arra gyanakodni, hogy valami nem jó.

 

Tudom, hogy az ipad 4 mit bírt, főleg amikor új volt, de ez valami katasztrófa.

 

egyébként csak wifis 64 gb, tehát a mobilnet sem merítheti.

Megvárom mi lesz ma és du. visszaviszem ha hamar lemerül....

 

Járt már valaki úgy, hogy "hibásat" vett?

Előzmény:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-23 23:23:01 2792

Ha 2-3 óra alatt lemerül, akkor vidd vissza, mert az nem normális.

Az eredeti töltöjével pedig akkor is töltenie kell, ha közben használod (na persze ha töltés közben valami 3D-s játékot játsszol hanggal stb, akkor ne várd, hogy töltődjön is az akku :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!