|
|
|
|
 |
Aszpirin
2015-08-24 19:15:08
|
2794
|
Szia!
Tuti, hogy gond van az Air2-ddel, annak alapján, amit írsz, szóval sajnos kifogtál egy gyárilag hibás példányt. Nekem is jelenleg Air2-esem van (egy 64 GB-os 4G- példány, online Apple Store-ból vásároltam), és normál használat mellett legalább 2 napig bírja, de intenzív onlne videónézegetés (pl. Youtube, mobilneten is!) mellett is kibírja reggeltől estig!
Szóval mindenképpen vidd vissza, és ha lehet, ragaszkodj a cseréhez.
Üdv,
Attila |
|
A hozzászólás:
 |
Kircsi32
2015-08-24 05:38:42
|
2793
|
Szia!
Nem, töltés közben nem csináltam vele semmit, én is kezdek arra gyanakodni, hogy valami nem jó.
Tudom, hogy az ipad 4 mit bírt, főleg amikor új volt, de ez valami katasztrófa.
egyébként csak wifis 64 gb, tehát a mobilnet sem merítheti.
Megvárom mi lesz ma és du. visszaviszem ha hamar lemerül....
Járt már valaki úgy, hogy "hibásat" vett? |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2015-08-23 23:23:01
|
2792
|
Ha 2-3 óra alatt lemerül, akkor vidd vissza, mert az nem normális.
Az eredeti töltöjével pedig akkor is töltenie kell, ha közben használod (na persze ha töltés közben valami 3D-s játékot játsszol hanggal stb, akkor ne várd, hogy töltődjön is az akku :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|