Keresés

Részletes keresés

Kircsi32 Creative Commons License 2015-08-24 05:38:42 2793

Szia!

 

Nem, töltés közben nem csináltam vele semmit, én is kezdek arra gyanakodni, hogy valami nem jó.

 

Tudom, hogy az ipad 4 mit bírt, főleg amikor új volt, de ez valami katasztrófa.

 

egyébként csak wifis 64 gb, tehát a mobilnet sem merítheti.

Megvárom mi lesz ma és du. visszaviszem ha hamar lemerül....

 

Járt már valaki úgy, hogy "hibásat" vett?

A hozzászólás:
Aszpirin Creative Commons License 2015-08-23 23:23:01 2792

Ha 2-3 óra alatt lemerül, akkor vidd vissza, mert az nem normális.

Az eredeti töltöjével pedig akkor is töltenie kell, ha közben használod (na persze ha töltés közben valami 3D-s játékot játsszol hanggal stb, akkor ne várd, hogy töltődjön is az akku :))

Előzmény:
Kircsi32 Creative Commons License 2015-08-23 19:11:35 2791

Sziasztok!

most cseréltem pad 4-met air 2-re, de gondom van az akkuidővel. 

2-3 óra alatt lemerül, most pedig azt csinálta, hogy bedugtam tölteni, jelezte, hogy töltődik, de 1 óra elteltével ugyan úgy 21% volt a töltöttség. Lehet, hogy hibás, visszavigyem??

tegnap reggel vettem az Árkádban az istyle üzletben.

 

tudnátok segíteni mit tegyek?

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!