|
|
|
|
 |
Kircsi32
2015-08-24 05:38:42
|
2793
|
Szia!
Nem, töltés közben nem csináltam vele semmit, én is kezdek arra gyanakodni, hogy valami nem jó.
Tudom, hogy az ipad 4 mit bírt, főleg amikor új volt, de ez valami katasztrófa.
egyébként csak wifis 64 gb, tehát a mobilnet sem merítheti.
Megvárom mi lesz ma és du. visszaviszem ha hamar lemerül....
Járt már valaki úgy, hogy "hibásat" vett? |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2015-08-23 23:23:01
|
2792
|
Ha 2-3 óra alatt lemerül, akkor vidd vissza, mert az nem normális.
Az eredeti töltöjével pedig akkor is töltenie kell, ha közben használod (na persze ha töltés közben valami 3D-s játékot játsszol hanggal stb, akkor ne várd, hogy töltődjön is az akku :)) |
|
Előzmény:
 |
Kircsi32
2015-08-23 19:11:35
|
2791
|
Sziasztok!
most cseréltem pad 4-met air 2-re, de gondom van az akkuidővel.
2-3 óra alatt lemerül, most pedig azt csinálta, hogy bedugtam tölteni, jelezte, hogy töltődik, de 1 óra elteltével ugyan úgy 21% volt a töltöttség. Lehet, hogy hibás, visszavigyem??
tegnap reggel vettem az Árkádban az istyle üzletben.
tudnátok segíteni mit tegyek?
köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|