Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2015-08-23 23:23:01 2792

Ha 2-3 óra alatt lemerül, akkor vidd vissza, mert az nem normális.

Az eredeti töltöjével pedig akkor is töltenie kell, ha közben használod (na persze ha töltés közben valami 3D-s játékot játsszol hanggal stb, akkor ne várd, hogy töltődjön is az akku :))

A hozzászólás:
Kircsi32 Creative Commons License 2015-08-23 19:11:35 2791

Sziasztok!

most cseréltem pad 4-met air 2-re, de gondom van az akkuidővel. 

2-3 óra alatt lemerül, most pedig azt csinálta, hogy bedugtam tölteni, jelezte, hogy töltődik, de 1 óra elteltével ugyan úgy 21% volt a töltöttség. Lehet, hogy hibás, visszavigyem??

tegnap reggel vettem az Árkádban az istyle üzletben.

 

tudnátok segíteni mit tegyek?

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!