Keresés

Részletes keresés

grja Creative Commons License 2015-08-21 21:08:29 5566

Köszönöm!

Abban biztos voltam, hogy csak tele állásban használható a fényképezőgéppel. Egészen jók lettek vele a képeid. Érdemes ezek szerint egy kicsit foglalkozni a dologgal.

A hozzászólás:
tempel Creative Commons License 2015-08-21 19:59:52 5564

Szerintem ez a kombó eléggé vignettál.  A fotók nincsenek kidolgozva, csak a válasz kedvéért töltöttem fel. Üdv: Béla

Előzmény:
grja Creative Commons License 2015-08-17 19:16:51 5562

Van valakinek tapasztalata erről a megoldásról??

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!