Keresés

Részletes keresés

kramoto Creative Commons License 2015-08-24 10:10:28 5965

Kedves 2kacsapacsa !

 

Azt láttam már amikor megmutatttad kisállataidat, hogy jó helyre került a kacsa asszonyság.

Nagyon kíváncsi vagyok milyenek lesznek az utódaik, a különleges színelosztású gácséroddal.

Nagyon jót sétáltunk a Dunaparton, csodás a környék.

 

A hozzászólás:
2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-21 17:50:08 5964

Kedves Kramoto! Köszönöm szépen még egyszer a szép tojót. Délután kiengedtem őket a kertjükbe, a tojó fürdött is, a gácsér kísérgeti, mutogatja neki a tudnivalókat, szóval, jól megvannak és meg is lesznek. Köszönöm szépen! Remélem, kellemes volt a kirándulás. Üdv V. 

Előzmény:
kramoto Creative Commons License 2015-08-19 08:12:05 5963

Dehogy viszem, hiszen ezt megbeszéltnek tekintem:))

 

Ma felhívlak és megbeszéljük a célbajuttatás módját és legalább körülbelüli idejét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!