|
|
|
|
 |
kramoto
2015-08-24 10:10:28
|
5965
|
Kedves 2kacsapacsa !
Azt láttam már amikor megmutatttad kisállataidat, hogy jó helyre került a kacsa asszonyság.
Nagyon kíváncsi vagyok milyenek lesznek az utódaik, a különleges színelosztású gácséroddal.
Nagyon jót sétáltunk a Dunaparton, csodás a környék.
|
|
A hozzászólás:
 |
2kacsapacsa
2015-08-21 17:50:08
|
5964
|
Kedves Kramoto! Köszönöm szépen még egyszer a szép tojót. Délután kiengedtem őket a kertjükbe, a tojó fürdött is, a gácsér kísérgeti, mutogatja neki a tudnivalókat, szóval, jól megvannak és meg is lesznek. Köszönöm szépen! Remélem, kellemes volt a kirándulás. Üdv V. |
|
Előzmény:
 |
kramoto
2015-08-19 08:12:05
|
5963
|
Dehogy viszem, hiszen ezt megbeszéltnek tekintem:))
Ma felhívlak és megbeszéljük a célbajuttatás módját és legalább körülbelüli idejét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|