Keresés

Részletes keresés

Norbiiiiiiiiii Creative Commons License 2015-08-21 21:55:00 4646

Köszi szépen a választ gondoltam amugy ,hogy lehet nekik adni csak biztos ami biztos megkérdeztem hála Istenek csak pár zsák ami zsizsikes ugy marat rám egy ismerös által az enyém hála isten nem az:-)

A hozzászólás:
ez-Ben Creative Commons License 2015-08-21 15:11:58 4645

 

 :) Üdv. a fedélzeten ! ( Norbiiiiiiiii !:)

 

...mivel a disznó mindenevő, hát így a zsizsikes kukoricát is megeheti. De azt tudnod kell, hogy a zsizsikek a kukorica lelkét már bekebelezték, tápértéke nem sok maradt, mármint a kukoricának.

 Aztán az is számíthat, hogy szittya mangalicának vagy valami modern fajtájú egyedeknek szánod.

 Összefoglalva ne ez legyen a fő táplálékuk, inkább csak úgy unaloműzőbe csámcsogják !

 ( Előre is sok sikert !:)

Előzmény:
Norbiiiiiiiiii Creative Commons License 2015-08-19 18:33:05 4637

Sziasztok érdeklödni szeretnék most fogom elkezdeni a disznotartást és lenne egy kérdésem,hogyha zsizsikes a kukorica azt etethetem disznokal?köszi elöre is a választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!