Keresés

Részletes keresés

ez-Ben Creative Commons License 2015-08-21 15:11:58 4645

 

 :) Üdv. a fedélzeten ! ( Norbiiiiiiiii !:)

 

...mivel a disznó mindenevő, hát így a zsizsikes kukoricát is megeheti. De azt tudnod kell, hogy a zsizsikek a kukorica lelkét már bekebelezték, tápértéke nem sok maradt, mármint a kukoricának.

 Aztán az is számíthat, hogy szittya mangalicának vagy valami modern fajtájú egyedeknek szánod.

 Összefoglalva ne ez legyen a fő táplálékuk, inkább csak úgy unaloműzőbe csámcsogják !

 ( Előre is sok sikert !:)

A hozzászólás:
Norbiiiiiiiiii Creative Commons License 2015-08-19 18:33:05 4637

Sziasztok érdeklödni szeretnék most fogom elkezdeni a disznotartást és lenne egy kérdésem,hogyha zsizsikes a kukorica azt etethetem disznokal?köszi elöre is a választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!