|
|
|
|
 |
ez-Ben
2015-08-21 15:11:58
|
4645
|
:) Üdv. a fedélzeten ! ( Norbiiiiiiiii !:)
...mivel a disznó mindenevő, hát így a zsizsikes kukoricát is megeheti. De azt tudnod kell, hogy a zsizsikek a kukorica lelkét már bekebelezték, tápértéke nem sok maradt, mármint a kukoricának.
Aztán az is számíthat, hogy szittya mangalicának vagy valami modern fajtájú egyedeknek szánod.
Összefoglalva ne ez legyen a fő táplálékuk, inkább csak úgy unaloműzőbe csámcsogják !
( Előre is sok sikert !:) |
|
A hozzászólás:
 |
Norbiiiiiiiiii
2015-08-19 18:33:05
|
4637
|
Sziasztok érdeklödni szeretnék most fogom elkezdeni a disznotartást és lenne egy kérdésem,hogyha zsizsikes a kukorica azt etethetem disznokal?köszi elöre is a választ. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|