|
|
|
|
 |
Kupecz Sándor Attila
2015-08-24 11:14:06
|
301
|
Igazán maximálisan kielégítetted a kíváncsiságomat.Köszönöm! |
|
A hozzászólás:
 |
Chik Fan
2015-08-19 17:18:00
|
300
|
Szia!
Nem.
Az STC érzékelője analóg jelet dolgoz fel. Egy negatív hőfoktényezőjű (NTC) ellenálláson, a hőfok arányában változó feszültséget figyeli.
A 18B20 működése bonyolultabb. A chipben történik az adat feldolgozása, a mikrovezérlővel pedig digitális úton, adatbuszon kommunikál. |
|
Előzmény:
 |
Kupecz Sándor Attila
2015-08-19 11:12:04
|
299
|
Olvastam itt erről a Maxim-Dallas 18B20 érzékelőről...
Most lehet hogy buta kérdést teszek fel de ezzel működik az STC-1000-s hőfokszabályozó?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|