Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2015-08-19 17:18:00 300

Szia!

Nem.

Az STC érzékelője analóg jelet dolgoz fel. Egy negatív hőfoktényezőjű (NTC) ellenálláson, a hőfok arányában változó feszültséget figyeli.

A 18B20 működése bonyolultabb. A chipben történik az adat feldolgozása, a mikrovezérlővel pedig digitális úton, adatbuszon kommunikál.

A hozzászólás:
Kupecz Sándor Attila Creative Commons License 2015-08-19 11:12:04 299

Olvastam itt erről a Maxim-Dallas 18B20 érzékelőről...

Most lehet hogy buta kérdést teszek fel de ezzel működik az STC-1000-s hőfokszabályozó?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!