|
|
|
|
 |
2kacsapacsa
2015-08-21 17:50:08
|
5964
|
Kedves Kramoto! Köszönöm szépen még egyszer a szép tojót. Délután kiengedtem őket a kertjükbe, a tojó fürdött is, a gácsér kísérgeti, mutogatja neki a tudnivalókat, szóval, jól megvannak és meg is lesznek. Köszönöm szépen! Remélem, kellemes volt a kirándulás. Üdv V. |
|
A hozzászólás:
 |
kramoto
2015-08-19 08:12:05
|
5963
|
Dehogy viszem, hiszen ezt megbeszéltnek tekintem:))
Ma felhívlak és megbeszéljük a célbajuttatás módját és legalább körülbelüli idejét. |
|
Előzmény:
 |
2kacsapacsa
2015-08-19 04:49:58
|
5962
|
Ugye az én leendő tojómat nem viszed el a vásárba? Kérek tőled még egy kis türelmet, készül nekik a teljesen zárt udvar, de az eső visszavet. Üdv és köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|