Keresés

Részletes keresés

2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-21 17:50:08 5964

Kedves Kramoto! Köszönöm szépen még egyszer a szép tojót. Délután kiengedtem őket a kertjükbe, a tojó fürdött is, a gácsér kísérgeti, mutogatja neki a tudnivalókat, szóval, jól megvannak és meg is lesznek. Köszönöm szépen! Remélem, kellemes volt a kirándulás. Üdv V. 

A hozzászólás:
kramoto Creative Commons License 2015-08-19 08:12:05 5963

Dehogy viszem, hiszen ezt megbeszéltnek tekintem:))

 

Ma felhívlak és megbeszéljük a célbajuttatás módját és legalább körülbelüli idejét.

Előzmény:
2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-19 04:49:58 5962

Ugye az én leendő tojómat nem viszed el a vásárba? Kérek tőled még egy kis türelmet, készül nekik a teljesen zárt udvar, de az eső visszavet. Üdv és köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!