|
|
|
|
 |
kramoto
2015-08-19 08:12:05
|
5963
|
Dehogy viszem, hiszen ezt megbeszéltnek tekintem:))
Ma felhívlak és megbeszéljük a célbajuttatás módját és legalább körülbelüli idejét. |
|
A hozzászólás:
 |
2kacsapacsa
2015-08-19 04:49:58
|
5962
|
Ugye az én leendő tojómat nem viszed el a vásárba? Kérek tőled még egy kis türelmet, készül nekik a teljesen zárt udvar, de az eső visszavet. Üdv és köszönöm. |
|
Előzmény:
 |
kramoto
2015-08-17 09:52:36
|
5961
|
Sziasztok,
Idei kelésű kacsákból szeretnék pár darabot (kb 10 db) eladni. 6db 110 napos és 4 darabot a 100 naposokból.Alapból a tojókat szeretném eladnim Ez gondolom fejforma és faroktoll állás alapján kiválasztható.
Mielőtt felteszem a jófogásra hátha innen valakit érdekel az első választás lehetősége.
Képek alább.
2000 ft lesz az ár kacsánként.
A 3 kacsamamától 35 kikacsa nevelődött fel, ez sajátfelhasználásra túl sok nekem, nekünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|