Keresés

Részletes keresés

kramoto Creative Commons License 2015-08-19 08:12:05 5963

Dehogy viszem, hiszen ezt megbeszéltnek tekintem:))

 

Ma felhívlak és megbeszéljük a célbajuttatás módját és legalább körülbelüli idejét.

A hozzászólás:
2kacsapacsa Creative Commons License 2015-08-19 04:49:58 5962

Ugye az én leendő tojómat nem viszed el a vásárba? Kérek tőled még egy kis türelmet, készül nekik a teljesen zárt udvar, de az eső visszavet. Üdv és köszönöm.

Előzmény:
kramoto Creative Commons License 2015-08-17 09:52:36 5961

Sziasztok,

 

Idei kelésű kacsákból szeretnék pár darabot (kb 10 db) eladni. 6db 110 napos és 4 darabot a 100 naposokból.Alapból a tojókat szeretném eladnim Ez gondolom fejforma és faroktoll állás alapján kiválasztható.

Mielőtt felteszem a jófogásra hátha innen valakit érdekel az első választás lehetősége.

Képek alább.

2000 ft lesz az ár kacsánként.

 

A 3 kacsamamától 35 kikacsa nevelődött fel, ez sajátfelhasználásra túl sok nekem, nekünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!