|
|
|
|
 |
PMiheller
2015-08-17 15:45:34
|
5560
|
Szia,
nekem is vannak gyári szoftboxaim, csak azok makróra nem váltak be... ugyanis nem az objektív ELÉ viszik a fényt és egy nem belső fókuszos mondjuk 100-as makróobjektív elég komolyan tud árnyékolni...
De ebben pont ez a jó - mindenki próbálja ki, hogy NEKI mi válik be!
Üdv
péter |
|
A hozzászólás:
 |
Domokos Milán
2015-08-17 14:40:54
|
5559
|
Ötletes, de az azért hozzá tartozik, hogy gyári softboxokat már 2dodóért lehet rendelni ebay-ről szállítással együtt. ;) |
|
Előzmény:
 |
PMiheller
2015-08-17 10:57:06
|
5557
|

Szia,
hidd el, hogy így tettem, Nálam ez mindig kétesélyes - vagy sikerül, vagy nem... Most épp igen.
Ámítástechnika... :-(
Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|