Keresés

Részletes keresés

PMiheller Creative Commons License 2015-08-17 15:45:34 5560

Szia,

 

nekem is vannak gyári szoftboxaim, csak azok makróra nem váltak be... ugyanis nem az objektív ELÉ viszik a fényt és egy nem belső fókuszos mondjuk 100-as makróobjektív elég komolyan tud árnyékolni...

De ebben pont ez a jó - mindenki próbálja ki, hogy NEKI mi válik be!

Üdv

péter

A hozzászólás:
Domokos Milán Creative Commons License 2015-08-17 14:40:54 5559

Ötletes, de az azért hozzá tartozik, hogy gyári softboxokat már 2dodóért lehet rendelni ebay-ről szállítással együtt. ;)

Előzmény:
PMiheller Creative Commons License 2015-08-17 10:57:06 5557

Szia,

 

hidd el, hogy így tettem, Nálam ez mindig kétesélyes - vagy sikerül, vagy nem... Most épp igen.

Ámítástechnika... :-(

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!